object983025321
object518233247
Kontakt :
Tel.+48 501 598 423
e-mail: info@prawko.com

Ośrodek Szkolenia Kierowców w Poznaniu


Eco-driving w Ośrodku Szkolenia Kierowców PRAWKO

Jazda zgodna z zasadami eco-drivingu w obliczu stale rosnących cen paliw, a także innych kosztów związanych z utrzymaniem samochodu staje się koniecznością. Jazda ekonomiczna opiera się przede wszystkim na zminimalizowaniu zużycia paliwa przy jednoczesnym nie zwiększaniu czasu podróży. Pozwala także zaoszczędzić na kosztach naprawy pojazdu zarówno przez naprawy bieżące jak i eksploatacyjne. Wszystkie badania dowodzą, że jazda eco jest nie tylko bezpieczna, ale o wiele bezpieczniejsza od zwykłej jazdy samochodem.

Idea eco drivingu czyli jazda ekonomiczna samochodem opiera się o 12 zasad. Myli się jednak ten, kto myśli, że wystarczy to przeczytać żeby jeździć ekonomicznie. Aby jeździć zgodnie z zasadami najlepiej skorzystać z porady fachowca, czyli instruktora a następnie zdobytą wiedzę i umiejętności systematycznie doskonalić.

W Ośrodku Szkolenia Kierowców PRAWKO możecie państwo skorzystać z szerokiej gamy szkoleń jazdy ekonomicznej. Szkolenia prowadzimy w warunkach zbliżonych do codziennego użytkowania pojazdu, przez ich właściciela (np. jazda miejska, jazda mieszana, jazda pozamiejska). Szkolenia prowadzimy pojazdem osoby szkolonej lub na życzenie klienta pojazdami OSK. Zajmujemy się szkoleniem kierowców motocykli, samochodów osobowych, samochodów dostawczych, samochodów ciężarowych i autobusów. Szkolenia prowadzimy zarówno dla firm jak i osób prywatnych na miejscu w OSK lub w miejscu wyznaczonym przez klienta (np. siedziba firmy) na terenie całego kraju. Prowadzimy szkolenia jedno, dwu i trzydniowe.
W każdym z tych przypadków szkolenie odbywa się w pierwszym dniu natomiast w drugim i w trzecim jest sprawdzenie postępów, ewentualne wyeliminowanie błędów.
Np.

  1. dzień - szkolenie
  2. dzień - po tygodniu sprawdzenie postępów osoby szkolonej
  3. dzień - po tygodniu sprawdzenie postępów osoby szkolonej

Ceny szkoleń ustalane są indywidualnie w zależności od wymagań klienta.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą proszę o kontakt:
mgr Cezary Drozdowski
tel.kom. 501 257 294
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.